Pinterest'ten Video Nasıl İndirilir?

Pinterest'ten Video Nasıl İndirilir?

Pinterest özellikle son zamanlarda dünya çapında sıkça kullanıldığı gibi ülkemizde de sıkça kullanılan bir sosyal medya platformu haline geldi. Pinterest uygulaması ile birlikte pek çok kişi üzerinde yapılan paylaşımları incelenebiliyor. Hatta fikir oluşturma şansı elde ediliyor. Genel olarak Pinterest resim üzerine oluşturulmuş bir platform haline geliyor. Bu platform üzerinde çeşitli videolar da karşımıza çıkmakta. Üstelik herhangi bir sınırda bulunmuyor. Mevcut uygulama genel olarak bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu uygulama üzerinde Pinterest video indirme seçeneği de yer alıyor.

Kullanılan Pinterest üzerinde video indirme tamamen ücretsiz bir şekilde oluşturulabiliyor. Pinterest uygulaması bilgisayar üzerinden kullanılabildiği gibi aynı zamanda mobil cihazlar üzerinden de kolay bir kullanıma sahiptir. Aynı zamanda pek çok kişi istediği takdirde Pinterest kullanıcısı olabilir. Kullanıcı olabilmek için öncelikle üyelik işlemlerini gerçekleşmesi gerekir.

Dileyen kişiler Facebook hesapları üzerinden bağlantı elde edebilmektedir. Mevcut ilgi alanlarınıza göre birkaç alanı takip ettikten sonra karşınıza panolar başlığı altında çeşitli paylaşımlar çıkacaktır. Bu esnada karşınıza çıkan panolar içerisinde istediğiniz fotoğrafı ya da videoyu kaydetme şansınız yer almaktadır.

Pinterest Video İndirme

Pinterest video indirme seçeneği ile birlikte uygulama üzerinden video kaydetme seçeneği yer almaktadır. Pinterest özellikle diğer sosyal medya uygulamalarından daha sonra ortaya çıkmıştır. Hemen hemen pek çok kişi tarafından daha yeni tanınıyor. Pinterest uygulaması üzerinde video indirebilmek biraz karmaşık olabilir. Genellikle pek çok kişi tarafından merak edilen ve araştırılan bir konu haline gelmektedir. Pinterest videosu indirmek için telefon ya da bilgisayar kullanmanız mümkündür. Mevcut cihazlar üzerinde indirme işlemi ise şu şekilde gerçekleşir:

  • Eğer bilgisayar kullanılıyor ise web tarayıcı üzerinde Pinterest açılır.
  • Pinterest içerisinde indirilecek videonu sayfası açılır.
  • Sayfa üzerinde videonu sağında bulunan incele seçeneğine tıklanır.
  • Yeni sekme üzerinden video poster diye bir kod vardır.
  • Kod yanında yer alan ok işaretinin tıkladıktan sonra karşınıza kod çıkacaktır.
  • Çıkan kod içerisinde linkindir.mp4 şeklinde bir uzantı yer almaktadır, tıklayınız.
  • Ardından açılan yeni sayfa üzerinde indirme tuşu yer alacaktır Buna basarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Pinterest hızlı video indirmek için uygulama kullanmaya gerek yoktur. Ancak bu alanda kullanılan uygulama çeşitleri de yer almaktadır. Pek çok kişi için karmaşık bir seçenek olduğundan dolayı genellikle uygulama tercih edilir.

Pinterest Video İndirme Yöntemleri Nelerdir?

Pinterest uygulaması genel olarak fotoğraf ve videolar ile ön planda olduğunu söylemiştik. Mevcut adres içerisinde oldukça kaliteli paylaşımlar yer almakta olup Instagram ile benzerlik göstermektedir. İlgi alanlarına göre sınıflandırılmış paylaşımlar üzerinde kullanıcılar tarafından çeşitli içerikleri inceleme şansı oluşturulur. Pinterest üzerinden video indirmek isteyen kişiler için bazı farklı indirme seçenekleri yer almaktadır. Pinterest içerisinde kişiler istedikleri alanda istedikleri paylaşıma ulaşmanın yanısıra kolaylıkla indirme avantajı ile karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu avantajlara ek olarak çeşitli videolar ve resimler bu yöntemler ile birlikte hızlı bir indirme şansı sunuyor.

Bahsedilen pinterest video indirme konusunda seçenekleri 3 yönteme ayırmak mümkündür. Pinterest video indirme yöntemleri arasında İlk seçenek videonun linkini kopyalayarak Google Play ve App Store içerisinde yer alan Pinterest video downloader uygulamasını kullanmaktır. Uygulamayı indirdikten sonra arama kısmına mevcut video bağlantısını yapıştırarak hızlı bir şekilde indirme şansını kullanabilirsiniz. Bahsedilen iki yöntemden ise yukarıda detaylı bir şekilde anlatım gerçekleştirilmiştir. Son olarak üç yöntem için mevcut videonun bilgisayar ya da mobil cihaz üzerinde kaydedilmesi gerekecektir. Ardından tarayıcı adresindeki alan boşluğuna videolinki2get. Yani “2get” eklemeniz gerekecektir Böylece sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına aktarır.

3 Dakika Önce