Instagram İnstagram Bot Takipçi Paketleri

Karışık bot takipçilerdir, hepsi dahi zamanla silinebilir. Bu sebeple fiyatı diğer paketlere göre daha uygundur. Silinmelere karşı telafi yapılmamaktadır. Lütfen Dikkat Ediniz.

Instagram
1000 Takipçi+100 Hediye
 • %100 Bot Takipçi
 • 0-60 Dakikada Başlar
 • Bot oldukları için instagram silebilir.
30.00₺
Satın Al
Instagram
2500 Takipçi+250 Hediye
 • %100 Bot Takipçi
 • 0-60 Dakikada Başlar
 • Bot oldukları için instagram silebilir.
60.00₺
Satın Al
Instagram
5000 Takipçi+500 Hediye
 • %100 Bot Takipçi
 • 0-60 Dakikada Başlar
 • Bot oldukları için instagram silebilir.
110.00₺
Satın Al
Instagram
7500 Takipçi+750 Hediye
 • %100 Bot Takipçi
 • 0-60 Dakikada Başlar
 • Bot oldukları için instagram silebilir.
150.00₺
Satın Al
Instagram
10000 Takipçi
 • %100 Bot Takipçi
 • 0-60 Dakikada Başlar
 • Bot oldukları için instagram silebilir.
200.00₺
Satın Al

Instagram içerisinde daha fazla takipçiye sahip olmak, daha fazla tanınmanıza yardımcı olur. Günümüzde bunlar bot ve gerçek abonelerdir. Instagram bot takipçi hizmetlerini kaliteli bir şekilde size sağlayan Tercihsoft, hesaplarınızı daha verimli kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Sosyal medya hakkında profesyonel bir ekiple hizmet veren platform, bu kapsamda size avantajlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bu sayede rakiplerinizi geçmeniz, hesabınızı istediğiniz konuma getirmeniz oldukça kolaydır.

Tüm hizmetlerinde olduğu gibi burada da şifrenize gerek duyulmamakta olup, sadece kullanıcı adınızı vermeniz, bu süreç içerisinde hesabınızı açık gizlilikte tutmanız yeterlidir. Tüm işlemler hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Ardından hesabınızı tekrar kapalı konuma getirebilirsiniz.

Kaliteli Bot Takipçiler

Bot takipçiler, farklı nedenlerden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunların gerçek kullanıcılardan farkı kodlama ile oluşturulmalarıdır. Bu sebeple yazılıma ve yazan kişinin bilgisine göre, farklı kalitelerde olabilmektedir.

Tercihsoft bu konuda kaliteli hizmetler vermekte olup, böylece hesabınızı Instagram bot takipçi satın al ile yükseltmenizi sağlar. Hem normal hesaplara, hem de işletmelere sunduğumuz bu hizmet ile takipçi kitlenizi aynı gün içerisinde yükseltebilir; bu sayede sosyal medyadan daha fazla verim almaya başlayabilirsiniz.

Düşmeyen Bot Takipçiler

Takipçi satın almanın temel amacı arasında düşmeleri önlemek ya da telafi etmek de vardır. Ancak birçok kullanıcı, satın aldıktan kısa süre sonra azalmaların yaşandığını da dile getirir. Tercihsoft düşmeyen bot takipçi hizmeti sayesinde sizlere kalıcı, kaliteli hizmet verir.

Güvenilir ve Şifresiz Hizmetler

İnternet ortamında her kullanıcı güvenliğini ister. Bu kapsamda ödeme bilgilerinin tehlikeye girmemesini, kullandığı şifrelerin gerekmemesini talep eder. Bu durum özellikle Instagram için hizmet alımlarında öne çıkmaktadır.

Sizlere kaliteden ödün vermeden çözüm sunan Tercihsoft, güvenilir bir altyapıya sahip olup SSL sertifikalı bir site ile risklerden uzak bir platformu, 7/24 hizmetinize açmaktadır. Instagram bot takipçi şifresiz olarak satın alınmakta olup sadece Instagram değil; hiçbir sosyal medya ağınızın şifresini paylaşmanız gerekmez.

Ayrıca hesabınız üzerinden herhangi bir kişiyi ya da firmayı takip etmeniz de gerekmez. Tek yapmanız gereken bot takiplerin atılacağı kullanıcı adını tarafımıza iletmek, ardından da hesap gizliyse açık hale getirmedir.

Sonrasında ise beklemeniz yeterlidir. Tercihsoft, aynı gün aldığınız takipçi kaç olursa olsun işlemleri tamamlamaktadır.

Hızlı Teslimat

Sosyal medya kullanıcıları Instagram bot takipçi satın alırken hızının doğru olmasını; hesapları için risk oluşturmamasını talep eder. Ancak aynı zamanda hızlı olması da istenir. Tercihsoft bu süreyi iyi bir şekilde hesaplamakta olup; hesabınız için sorun oluşturmayacak bir hız kullanmaktadır.

En yüksek takipçili paketimiz bile aynı gün tamamlanabildiği için, beklemeden sonuçlara güvenli şekilde ulaşmanız sağlanır. Eğer paketin güncel durumunu merak ediyorsanız siteminiz sağ üst köşesindeki sipariş sorgula ekranından ya da canlı destekten öğrenebilirsiniz.

7/24 İletişim

İnternet geliştikçe, burada hizmet veren sitelerin sayısı da artmıştır. Kullanıcılar böylece online ürün/hizmet almadan önce veya aldıktan sonra iletişim hatlarına ulaşmayı talep etmeye başlamıştır. Bu konunun farkında ve bilincinde olan Tercihsoft, size hafta içi ve hafta sonu aktif bir hat sunmaktadır.

Böylece Instagram bot takipçi satın al öncesinde bizimle iletişime geçerek istediğinizi sorabilir, bilgi alabilirsiniz. Sipariş verdikten sonra güncel durumunu anında öğrenebilir; eğer herhangi bir sorun varsa istediğiniz zaman ekiplerimize aktarabilirsiniz.

Bunun için sadece sitemize girdikten sonra sağda alt köşede bulunan sembole tıklayıp, mesajınızı yazmanız gerekir. Ardından ekiplerimiz kısa sürede size dönüş yaparak, kalıcı çözümler sunacaktır.

3 Dakika Önce